Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
You are here:

Trochę historii.

Modelarnia powstała w 1980 roku, z inicjatywy Mieczysława Rogodzińskiego - pierwszego instruktora oraz ówczesnego prezesa spółdzielni mieszkaniowej - Ludwika Śliwińskiego. Gdy zajęcia prowadził Pan Rogodziński, budowane były modele samolotów z napędem silnikowym, latające na uwięzi. W połowie lat 80., po odejściu Mieczysława Rogodzińskiego, nowym instruktorem został Mirosław Radciniewski. Zaczęto odstępować od tworzenia modeli latających na uwięzi. Zaczęły powstawać latawce i szybowce swobodnie latające, rakiety oraz redukcyjne modele kartonowe i plastikowe. Od roku 1990 właśnie plastikowe modele redukcyjne są podstawą pracy „Combatu” i to one zapewniły liczne sukcesy w kraju i za granicą. Od kilku lat szefem modelarni "COMBAT" jest instruktor Marek Wantowski. 

Obecnie zajęcia odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 16:30 - 19:00.

Kontakty:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.          

p1230647

 

 

Parę historycznych fotografii ;-)

 

stat4u

 

Drukuj PDF

Back to top

Copyright © Modelarnia "COMBAT" w Chełmży 2019

Template by Joomla 2.5 Templates & Przeprowadzki zagraniczne Kraków.